Bistrita: Noua Orchestră Transilvană 25 - Concert aniversar
duminică, 17 noiembrie '24, ora 19:00
Centrul Cultural Municipal „George Coşbuc” vă invită la concertul aniversar care celebrează 25 de ani de activitate neîntreruptă a Noii Orchestre Transilvane.
Mai multe detalii
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff2%2Fcb%2F00000407215-a1a2.jpg)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff2%2Fd1%2F00000407245-9dc2.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Fef%2F03%2F00000402580-ec20.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fbanner%2F00%2F00%2Fc9%2F00000397631-5d7b.jpg)