Concert de colinde Paula Hriscu: M-o trimis mama la capre!
joi, 11 decembrie '25, ora 19:00 acces de la 18:30
Vă salut oameni faini, sunt Paula Hriscu și de abia aștept să împărtăşim emoție și trăiri în fiecare clipă pe care o vom petrece împreună în cadrul acestui turneu unde eu îmi lansez primul album de colinde "M-o trimis mama la capre". Albumul mult așteptat de voi, dar și de mine.
Vă aștept cu dragoste în fiecare locație unde dragul de a vă colinda mă duce la voi.
Să ne vedem cu bine!
Mai multe detalii
Vă aștept cu dragoste în fiecare locație unde dragul de a vă colinda mă duce la voi.
Să ne vedem cu bine!
Mai multe detalii
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Fee%2F8b%2F00000409065-6ae6.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff5%2F56%2F00000411450-b869.jpg)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff3%2Fda%2F00000408746-a56a.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fbanner%2F00%2F00%2Fc9%2F00000397631-5d7b.jpg)