Augsburg: „Nu mai suntem o FAMILIE?!” Show nostalgic de stand-up cu Nae Nicolae
sâmbătă, 14 februarie, ora 19:30
În prag de despărțire națională, Nae se întreabă: care-i faza cu voi? Oare „Nu mai suntem o familie?!”
România se împarte în două: unii votează, alții blochează. Unii țipă, alții dau cu seen. Dar măcar putem râde împreună… sau separat, dar în aceeași sală.
Mai multe detalii
România se împarte în două: unii votează, alții blochează. Unii țipă, alții dau cu seen. Dar măcar putem râde împreună… sau separat, dar în aceeași sală.
Mai multe detalii
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff1%2F41%2F00000406426-746d.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff1%2F42%2F00000406422-dd6c.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff2%2F30%2F00000410278-dcf7.png)