„Nu mai suntem o FAMILIE?!” Show nostalgic de stand-up cu Nae Nicolae
joi, 19 martie, ora 20:00
Nae se întreabă: oare „Nu mai suntem o familie?!”
Că, sincer, se pare că e sezon de anexări. Unul mai revendică o bucată de teritoriu, altul mai mută o graniță, iar între timp noi ne certăm pe lucruri mult mai mici, dar cu aceeași pasiune.
Așa că Nae a decis să facă și el o mișcare strategică, pe stil personal: anexează Sectorul 3. Pașnic. Temporar. Cu glume.
Mai multe detalii
Că, sincer, se pare că e sezon de anexări. Unul mai revendică o bucată de teritoriu, altul mai mută o graniță, iar între timp noi ne certăm pe lucruri mult mai mici, dar cu aceeași pasiune.
Așa că Nae a decis să facă și el o mișcare strategică, pe stil personal: anexează Sectorul 3. Pașnic. Temporar. Cu glume.
Mai multe detalii
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff1%2F41%2F00000406426-746d.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff1%2F42%2F00000406422-dd6c.png)
/https%3A%2F%2Fstatic3.iabilet.ro%2Fimg%2Fdb%2Fevent%2F01%2Ff2%2F30%2F00000410278-dcf7.png)